Tipy 01/18: Vyhledávání prostorů podle kapacity

K vyhledávání vhodných prostor podle obvyklé kapacity přidáváme užitečnou funkci "Maximální kapacita", která omezí vyhledávání výrazně větších prostor, než které hledáme.

Náš systém díky podrobnému zadávání objektů v sekci Prostory umožňuje nejen obvyklé vyhledávání kapacity objektu pro daný účel (kategorii) využití, ale také vyhledávání jednotlivých prostorů mj. podle kapacity a uspořádání prostoru. Doposud bylo běžné hledání prostoru podle minimálního požadavku zákazníka, čili se nacházely objekty s prostory s vyšší kapacitou než požadovanou minimální. Nevýhodou je, že jako vyhovující se vyhledají i objekty s prostory násobně vyšší kapacity než je požadovaná. Např. při požadavku na školení pro desítky osob se nabízejí objekty i s prostory o kapacitách stovek i tisíců osob. Ty si ale zákazník nejspíš nepřeje. Naší novinkou je tedy možnost zadání maximální kapacity, která umožní vybírat jen ty opravdu požadované prostory.

Kapacita prostoru a kapacita objektu.

Kapacita prostoru je vázána na každý prostor a pro každé uspořádání zvlášť. Vyjadřuje maximální velikost konkrétního prostoru pro každou kategorii samostatně. Kapacita objektu udává schopnost objektu zajistit akci dané kategorie pro požadovaný počet osob bez ohledu na konkrétní prostory, určuje tedy jeho „velikost“. Není tedy kapacitou největšího prostoru a ani nemusí odpovídat součtu kapacit všech prostorů.

Maximální kapacita

je dána zákazníkem a omezuje vyhledávání objektů/prostorů s kapacitou vyšší než zadanou. Umožňuje tedy vyhledávat objekty/prostory s kapacitou vyšší než požadovanou a zároveň nepřesahující zadanou maximální.

Napište nám

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha