QUEEN VUITTON je víc než kabelka!

Luxusní, drahá, nádherná a stylová. Chrtí závodnice se vznešeným jménem Queen Vuitton. Má jedinečné schopnosti na závodním okruhu. Má charisma, které každý ocení. A má dokonce i svůj vlastní fan club.

I mezi V.I.P. je mnoho I.P. A vlastně ani nemusí jít o osoby. S chrtí slečnou Queen Vuitton jsme se seznámili na veletrhu Reklama Polygraf 2017. Hodně jsme se o ní dozvěděli a i když se o ní hovoří jako o velké celebritě obklopené aurou skutečné V.I.P. i s neskrývanou pyšností, my ji poznali jako milou a velmi příjemnou dámu, do které bychom neřekli vše, co jsme se o ní dozvěděli a co naznačuje i její vznešené jméno. Pro nás zkrátka zůstává Vuittonkou. A i pro svoji přirozenost a skromnost Vám ji chceme představit. Dokonce jako první (V.) I. P. "osobnost" v našem proBlogu :)

Queen Vuitton se narodila v Sydney se čtyřmi dalšími štěňaty s genetickou predispozicí šampionů. Její otec je australská dostihová legenda, australská senzace a TOP plemeník celého světa. Její matka je známá australská chrtí závodnice s krásným jménem Queen Smig. Nyní je Queen Vuitton pětiletá fenka, která za svůj život leccos prožila a zdaleka není na konci své kariéry.

Vuittonka má moderní a rozmarnou image.

Kromě chrtích tréninků, závodů a skvělé kondice si Vuittonka potrpí také na moderní image. Vidět ji můžeme v závodní dečce růžové barvy se závodním číslem 8, s růžovými bandážkami kolem paspárků, s růžovými přívěsky na obojku z jemné kůže se zlatě vyšitým jménem "Vuitton" a s módním přívěskem provenience Louis Vuitton v barvě "pink".

A protože je to opravdová dáma s citem pro dokonalost, nechává si lakovat drápky, taktéž v růžové barvě. Lahvička růžového laku je pro případnou korekci, třeba po závodě, trvalou součástí propriet na stolečku v chrtím SPA. Za vypracovaným svalnatým tělem se ohlídne každý chrt i člověk. Má totiž figuru, kterou může kdekdo jen tiše závidět, jak se říká, je to "kus" ženské. Má nádhernou srst, hebkou a hustou jako smetánku, se zlatými plotnami. Není divu, že má tato psí krasavice svůj vlastní fan club. Vznikl spontánně a fanoušky poznáte podle bílého trička s její fotkou a nápisem Queen Vuitton Fan Club.

Chrtí závodnice Queen Vuitton - dostihová královna

Vuittonka je známá nejen svou krásou a rozmarnou povahou, ale především svými skvělými závodními výsledky a svým unikátním stylem závodění. Závodní chrti běhají po vnitřní straně dostihového okruhu, ale Vuittonka tradičně startuje a běhá po vnější straně. Naběhá se tedy o něco víc než ostatní chrti, ale umí využít klopení zatáček, které ji při běhu směrem dolů zrychlí, a ona předběhne všechny ostatní závodníky peletonu. Této taktice se kupodivu Vuittonka neučila, ona to tak prostě "má", stejně jako její australsko-irský nevlastní bratříček White.

„Pro greyhoundy je největší odměnou to, že jim start na dráze umožníte. A já to mé Vuittonce umožňovat chci tak dlouho, dokud to bude chtít a její zdravotní stav to dovolí. Zdá se mi, že je geneticky disponovaná k zdravé dlouhověkosti. Takže se máme spolu ještě na co těšit“, vyjádřila se majitelka Vuittonky Jarmila Grondolová.

Vuittonka každoročně sbírá ocenění za své úspěchy. Chrtí, přesněji greyhoundí závodnice Queen Vuitton je vítězem dostihů v sezóně 2015 v distanci 300 m, v kategorii Lady. Závodní chrti Formule CGDF (Česká greyhound dostihová federace) sbírají po celou závodní sezónu body za své umístění v dostizích podobně, jako piloti Formule 1. První dosažené vítězství má každý chrt možnost potvrdit následující rok a dostane za něj vyšší stupeň ocenění Zlatý chrt. Pokud potvrdí i další rok, opět bude oceněn ještě vyšším stupněm. Donedávna byly tyto stupně celkem tři, Queen Vuitton již obdržela tituly Zlatý chrt ve stupních Vítěz, Mistr, Velmistr a díky ní byl vytvořen nový titul Zlatý chrt – Par Excellance za 4 vítězství v řadě.

Vuittonka získává tituly nejen za svá sportovní vítězství, ale i za vítězství v soutěžích krásy. On-line hlasováním diváků byla Queen Vuitton zvolena nejkrásnější chrtí dámou v roce 2014.

Zaujala Vás královna greyhoundích závodů a chtěli byste se s ní seznámit? Pak navštivte nějakou akci v Greyhound Parku Motol, kde má své tréninkové a závodní zázemí. Vedle krásného prostředí a vybrané nabídky občerstvení mají pro Vás přichystánu také celou řadu dalších aktivit. No není to dobrý tip pro netradiční firemní akci?

Fotogalerie:

Napište nám

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha