Novinky II (27.8.2018)

Nové uspořádání profilu dodavatelů – přehlednější, modernější a především více informací.

V minulých, před měsícem vydaných novinkách jsme se věnovali změnám a vylepšením na stránkách filtrů (přehledu a výběru dodavatelů). Nyní jsme přetransformovali profily dodavatelů do nové podoby, která více akceptuje současné trendy, nabízí více informací a umožňuje dodavatelům se ve větší míře vyprofilovat a tím zaujmout potencionální zákazníky.

Hlavičku profilu jsme "omladili" především novinkou ve formě střídajících se slajdů, kde může od nynějška každý náš klient představit své přednosti a výjimečnosti (obchodní argumenty), kterými chce zaujmout své potencionální zákazníky. Vedle fotogalerie, která má informativní charakter, tak profil posilujeme o další výrazný vizuální prvek, který má zákazníka zaujmout. Domníváme se, že je to mnohem lepší forma než málo čtené texty v profilech jiných portálů.

Informaci o zařazení dodavatele do systému kvality poskytovaných služeb ve formě značky B.E.W. jsme zvýraznili a přesunuli do pravé části profilu vedle zmíněných "sliderů". V sekci PROSTORY jsme pod ní nově umístili přehled typů využití, které daný objekt nabízí, i s uvedením celkové kapacity, jež ukazuje kolik osob je objekt schopen při dané aktivitě obsloužit. Oproti jiným portálům tak zákazník dostává komplexní informaci o možnostech využití objektu pro své chystané akce, tedy nejen celkovou kapacitu, která je velmi často pro jednotlivé typy akcí značně odlišná.

Pod hlavičkou následují další, přehledně strukturalizované informace pro jednotlivé kategorie využití, kde zákazník nalezne tabulky prostorů s kapacitami pro různá uspořádání a další důležité informace o možnostech objektu pro skupinové využití.

Věříme, že jsme zase trošku posunuli náš systém blíž k dokonalosti a budeme tak i nadále získávat stále více dalších uživatelů, a tím současně i potencionálních zákazníků pro naše klienty. Nejde nám jen o větší návštěvnost stránek, ale hlavně o zákazníky, kterým opravdu pomáháme s přípravou jejich skupinových akcí a eventů. A o tomto snažení budou další novinky, které v současnosti již připravujeme. A některé budou svými možnostmi nové doslova :)

Související odkazy: Novinky I (17.7.2018) 
                                  Business Events Welcome (B.E.W.)

Napište nám

Napište nám

Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha